#1 2009-01-28 08:22:31

RobotChicken

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 2
Punktów :   

Wszystko o zwierzakach

1. Poziom ziwerza

Wasze zwierzaki mogą być połączone z wami podczas walki dzięki czemu doświadczenie dostajesz Ty i Twój zwierzak, nie znam dokładnego systemu dzielenia exp ale przeważnie jest tak że Twój pet dostaje 2x więcej exp od Ciebie.
Lojalność: Określa posłuszeństwa zwierzaka wobec poleceń gracza. Jeżeli zwierzę umiera w bitwie jego lojalności będzie maleć. Jeśli lojalność będzie za niska nie będą mogli uczestniczyć w bitwie lub może nawet uciec od gracza. Aby zwiększyć lojalność peta, można kupić kamień lojalności z NPC i używać go w celu zwiększenia lojalności zwierzaka.
Statystyki:
    Level up points: Z każdym poziomem Twój zwierzak dostaje 4 punkty, które mogą zostać dowolnie rozdzielone do statystyk. Gracz może wybrać różne sposoby rozdawania punktów, decydując tym samym jakim kierunku jego zwierzak będzie prowadzony.
    Health: Health określa ilość punktów życia Twojego peta.
    Inteligent: określa ilość punktów many zwierzaka.
    Strenght: określa siłę ataku peta.
    Speed: określa szybkość z jaką atakuje Twój zwierzak.
    Resistance: określa odporność peta na ataki fizyczne i magiczne.


2. Dorastanie Peta

Twój zwierzak będzie rósł tylko i wyłącznie wtedy gdy dojdzie do walki i dostanie punkty doświadczenia, po czym będzie rósł jego lvl i statystyki


3. Zwierzaki w walce

Aby zwierzak mógł walczyć u Twojego boku, musisz kliknąć na jego ikonę zaraz pod Twoją i wybrać "battle", Jeżeli dojdzie do bitwy zwierzak będzie u Twojego boku, możesz wykorzystać peta na kilka różnych sposobów: ATK: atakuje  SKILL: używa umiejętności  BAG: używa itemów z plecaka  DEF: obrona

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl